| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
|---|---|
| Δυνατότητα κοπής | 00,6-3,5 mm |
| Ταχύτητα κοπής | λόγω του επιπέδου δεξιοτήτων του χειριστή |
| Σκοπός | γραμμικές και κυκλικές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
|---|---|
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Διάστημα μεταφοράς (mm) | 1540 |
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 460/600/1000/1500 |
| Δύναμη | 110/220v |
| Παραγωγή κυλίνδρων (kgf) | 181-272 |
|---|---|
| Κτύπημα κυλίνδρων (χιλ.) | 10 |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Λεπίδα | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Λειτουργούσα πίεση (φραγμός) | 4~6 |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 10,0-3,5 mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | 330 χιλιοστά |
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
| Ζωή λεπίδων | 7-8months |
| Σκοπός | στρογγυλό και γραμμικό |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.63.5mm |
| Έλεγχος | Έλεγχος με οθόνη αφής |
|---|---|
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Εγγύηση | ένα έτος χωρίς χρέωση |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Μέγιστο μήκος κοπής | unlimit |
| Όφσετ ύψους | 60~110mm |
|---|---|
| Μέγεθος PCB (ανώτατο) | 322mm*322mm |
| Διεπαφή μηχανών | AOC LCD17», ποντίκι Logitech |
| PCB πυκνά (ανώτατος) | 5mm |
| Άξονας | 50000rpm/min |
| Λειτουργία GUI | Κινεζικά παράθυρα XP |
|---|---|
| Φόρτωμα και εκφόρτωμα PCB | Χειρωνακτικός |
| Μέγεθος PCB (ανώτατο) | 322mm*322mm |
| PCB πυκνά (ανώτατος) | 5mm |
| Άξονας | 50000rpm/min |
| Ακαμψίας | Πρότυπα |
|---|---|
| Φόρτωμα και εκφόρτωμα PCB | Χειρωνακτικός |
| Μέγεθος PCB (ανώτατο) | 322mm*322mm |
| PCB πυκνά (ανώτατος) | 5mm |
| Άξονας | 50000rpm/min |
| Φακός | Computar EX2C |
|---|---|
| Βίδα | Εισαγωγές βιδών επίγειων σφαιρών ακρίβειας TBI |
| Μέγεθος PCB (ανώτατο) | 322mm*322mm |
| PCB πυκνά (ανώτατος) | 5mm |
| Άξονας | 50000rpm/min |