| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
|---|---|
| Πίεση αέρα | 3-30T (προσαρμοσμένο) |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220mm |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Δύναμη | 110/220v |
| Τέμνον accurancy | ± 0.1mm |
|---|---|
| Ακρίβεια επαναπροσανατολισμού | ± 0.01mm |
| Χ τρόπος、 Υ、 Ζ της ώθησης | Σερβοκινητήρες εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Μέγεθος του ανώτερου precipitron | 500×500×1000mm |
| Μέθοδος συλλογής σκόνης | Χαμηλότερη συλλογή σκόνης |
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
|---|---|
| Punching δύναμη | 3-30T |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220mm |
| Πίεση αέρα | 00,5-0,7Mpa |
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
|---|---|
| Punching δύναμη | 3-30T |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220mm |
| Πίεση αέρα | 00,5-0,7Mpa |
| Δύναμη | : 220V 50/60HZ |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Βάρος | 115kgs |
| Περιστροφή/λεπτό | 4500rpm/min |
| Λ. ύψους μολύβδου | 1.2mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υλικό PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Δάχος | 00,6-3,5 mm |
| Δύναμη | 220V, 4.2KW |
| Ονομασία | Δρομολογητής πλακέτας κυκλωμάτων |
| Δύναμη | : 220V 50/60HZ |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Βάρος | 115kgs |
| Περιστροφή/λεπτό | 4500rpm/min |
| Λ. ύψους μολύβδου | 1.2mm |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Αριθμός λεπίδων | 16/18 τεμάχια (κατασκευάζονται σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών) |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Υλικό από μπαλάδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός μοντέλου | CWVC-5 |
| Διαστάσεις (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| βάρος | 550KGS |
| Όφσετ ύψους | 60~110mm |
| Επανάληψη προσδιορισμού θέσης | 0.001mm |
| Εργασιακή περιοχή άξονα (max) | 680mm*360mm*50mm |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| μορφή λεπίδων | Στρογγυλή λεπίδα |
| Υλικό | Εισαγωγές χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Στέλνοντας τρόπος | FOB / EXW (Φτιάχνεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |