| Άξονας | 50000rpm/min |
|---|---|
| Βίδα | Εισαγωγές βιδών επίγειων σφαιρών ακρίβειας TBI |
| Μέγεθος PCB (ανώτατο) | 322mm*322mm |
| PCB πυκνά (ανώτατος) | 5mm |
| Φακός | Computar EX2C |
| Σκοπός | 9 ζευγάρια |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Μέγιστο μήκος κοπής | unlimit |
| Αλεπούδες | 9 (περισσότερα ή λιγότερα) |
|---|---|
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Εγγύηση | ένα έτος χωρίς χρέωση |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Μέγιστο μήκος κοπής | unlimit |
| Σκοπός | 9 ζευγάρια |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Μέγιστο μήκος κοπής | unlimit |
| Σκοπός | 9 ζευγάρια |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Μέγιστο μήκος κοπής | unlimit |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| depaneling πάχος | 0.33.5mm |
| depaneling μήκος | 330mm |
| Λεπίδα | γραμμική λεπίδα |
| Τύπος | πνευματικός |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
|---|---|
| Σκοπός | γραμμικές και στρογγυλές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Ταχύτητα αποσύνδεσης | Χειρωνακτικός έλεγχος |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 00,3-3,5 mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | 330 χιλιοστά |
| Σκοπός | Γραμμική λεπίδα |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Λεπίδα | κύκλος και γραμμικός |
|---|---|
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος έτος |
| Δύναμη | 110/220v |
| Χωρισμός του πάχους | 00,6-3,5 mm |
|---|---|
| Χωρισμός του μήκους | 600 mm (προσαρμόζεται) |
| Εγγύηση | Ένα έτος δωρεάν |
| Σκοπός | κυκλική και γραμμική |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |