| Λειτουργία | Μηχανοποιημένος |
|---|---|
| Παράδοση | 1-3 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Μέγεθος | Θα μπορούσε να προσαρμοστεί |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Σχήμα | CWV-1A600 |
| Μέγεθος του πίνακα | 300~1200 mm (μπορεί να κατασκευαστεί) |
|---|---|
| Μέγεθος | 2105*1662*1716mm |
| Μέγεθος συσκευασίας μηχανών | 95 * 85 * 195CM |
| Υλικό του μοντέλου | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V |
| Χρώμα | λευκό |
|---|---|
| Κεφάλι λέιζερ | Λάιζερ υπεριώδους ακτινοβολίας στερεής κατάσταση |
| Ποσοστό δύναμης | 10/15W |
| Υλικό PCB | FPC, FR4 |
| Εργασιακή περιοχή | 300*300 mm |
| Διάστημα κοπής | 460mm |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| τύπος λεπίδων | μία κυκλική λεπίδα και μία γραμμική λεπίδα |
| Σύστημα | Αυτόματος τύπος |
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Βάρος | 650 κιλά |
|---|---|
| ανώτατο μέγεθος PCB | 450*350 mm |
| Δύναμη | 220V, 4.2KW |
| Μάρκα ατράκτου | ΚΑΒΟ |
| Ηλεκτρική σκούπα | Επάνω ή κάτω (προαιρετικό) |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 480 χιλ. |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Στέλνοντας τρόπος | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ/EXW |
| τύπος λεπίδων | Δύο γραμμικές λεπίδες |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 480 χιλ. |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Στέλνοντας τρόπος | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ/EXW |
| τύπος λεπίδων | Δύο γραμμικές λεπίδες |
| Δύναμη (W) | 10/12/15/18W |
|---|---|
| Ακρίβεια προσδιορισμού θέσης | ± 25 μm (1 Mil) |
| Ναυτιλία | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ/EXW/DHL |
| Διάσταση | 1000mm*940mm *1520 χιλ. |
| Ψύξη | Αερόψυκτος (εσωτερική water-air ψύξη) |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνα δωρεάν |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-600℃ |
| Εξωτερική διάσταση | 520*370*600mm |
| Απόκλιση θερμοκρασίας | ± 2 ℃ |
| Υλικό πλαισίων | σίδηρος 1.5mm |
| Χρώμα | άσπρος |
|---|---|
| Ηλεκτρική σκούπα | Κορυφή ή κατώτατο σημείο (προαιρετική) |
| Καθοδηγώντας κομμάτι | 0.8/1.2/1.5/1.8/2.0mm |
| Μέγεθος PCB | 450*350mm |
| Υλικό PCB | FR1, FR4, MCPCB |