| Συσκευασία λεπτομέρειες | η περίπτωση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Αριθμός λεπίδων | 4sets |
| Πίνακας διαδικασίας | Δύο τραπέζια |
| Στέλνοντας τρόπος | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
| Μονάδα αποθήκευσης | Αποθήκευση 50 συνόλων προγραμμάτων |
| Συνεισφορά(T) | 8 |
|---|---|
| Εργασιακή περιοχή | 330×220 |
| Μέγεθος | 800×730×1230 |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Ονομασία | Χειροκίνητος διαχωριστής PCB |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 460mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κεφάλαιο από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | η περίπτωση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Τύπος | Μηχανοκίνητος |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | 100/200/300/500 mm/s |
| Χωρισμός του πάχους | 00,6-3,5 mm |
| Δύναμη | 110/220V |
| Υλικό λεπίδας | Χρησιμοποιήστε εισαγόμενο από την Ιαπωνία χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 200/330/400/450/480 mm |
| Τύπος | Πνευματικός τύπος |
| μορφή λεπίδων | Δύο γραμμικές λεπίδες |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Λειτουργία | Μηχανοποιημένος |
|---|---|
| Παράδοση | 1-3 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Μέγεθος | Θα μπορούσε να προσαρμοστεί |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Λειτουργία | Μηχανοποιημένος |
|---|---|
| Παράδοση | 1-3 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Μέγεθος | Θα μπορούσε να προσαρμοστεί |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Σύστημα | Αυτοματοποιημένη μηχανή τρύπησης |
|---|---|
| Δρόμος αποστολής | επιλογή (σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών) |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Χτυπήματα | Πυροβόλησης PCB / FPC με πετσέτα τρύπησης |