| Μέγεθος PCB | 450*350mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί) |
|---|---|
| Δύναμη | 220V |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Εμπορικό σήμα | Chuangwei |
| Προέλευση | ΚΙΝΑ |
| χαρακτηριστικό | Με μεταγωγικό |
|---|---|
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Διάστημα κοπής | 460 χιλιοστά |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σύνολα/μήνας |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Μήκος χωρισμού | Απεριόριστο |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Κεφάλαιο από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Λεπτομέρειες παράδοσης | μέσα σε 3 ημέρες μετά από επιβεβαιώστε την πληρωμή |
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υλικό PCB | FR4, MCPCB |
| Τέμνουσα ακρίβεια | 0.01mm |
| Περιοχή εργασίας | 320*320mm, θα μπορούσαν να προσαρμοστούν |
| Άξονας | Αστέρι πρωινού |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 480 χιλ. |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Στέλνοντας τρόπος | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ/EXW |
| τύπος λεπίδων | Δύο γραμμικές λεπίδες |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Τύπος | Αυτόματος τύπος |
| χρόνος παράδοσης | Μέσα σε 7 ημέρες εργασίας |
| Γερό PCB Depanelizer πλαισίων για τους άκαμπτους πίνακες μετάλλων PCB Fpc | 900*760*750 |
|---|---|
| Ο μακρύτερος ελαχιστοποιεί | αόριστο |
| Ελαχιστοποιήστε το πάχος | 0.33.5mm |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Βάρος μηχανών | 475KG |
| Ονομασία | PCB depanelizer |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό |
| Διάστημα λεπίδας | 480mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση κοντραπλακέ |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού με V-Groove |
|---|---|
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| πλαισίου | Στερεό σιδηρούνιος σκελετός |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Τύπος | Πλήρως αυτόματο |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Ταχύτητα κοπής | 100/200/300/500 mm/s |
| Δυνατότητα κοπής | 00,6-3,5 mm |
| αισθητήρας | Υποαισθητήρας υπέρυθρου |