| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Προθεσμία πληρωμής | t/t, paypal, πιστωτική κάρτα |
| χρόνος παράδοσης | εντός 3 ημερών από την παραλαβή της πληρωμής |
| Δρόμος αποστολής | Ημερομηνία έναρξης ισχύος |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Σχήμα | CWPL |
|---|---|
| Μειώστε την ταχύτητα | Πνευματικό |
| Συνεισφορά (τόνο) | 8 |
| Χρόνος παράδοσης | 5 ημέρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | η περίπτωση |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| μήκος κοπής | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Σχήμα | CWPL |
|---|---|
| Μειώστε την ταχύτητα | Πνευματικό |
| Συνεισφορά (τόνο) | 8 |
| Χρόνος παράδοσης | 5 ημέρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | η περίπτωση |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Τετάρτη | 110-220V |
| Ανώτατο μήκος PCB | 200 χιλιοστά |
| Μοντέλο | 00,6-3,5 mm |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Τύπος λεπίδων | αιχμηρή γραμμική λεπίδα |
| Τέμνον πάχος | 0.63.5mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | σύμφωνα με το επίπεδο ικανότητας χειριστών |
| Τύπος | πνευματικός |
| Σχήμα | CWV-1A460 |
|---|---|
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220 v |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κεφάλαιο από πλακέτο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Σχήμα | CWV-1M720/460 |
|---|---|
| Ελαχιστοποιήστε την ταχύτητα | Εγχειρίδιο |
| Βάρος μηχανών | 45/30 kg |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | η περίπτωση |
| Χρόνος παράδοσης | επτά ημερών |
| Ανώτατο τέμνον μήκος | Απεριόριστος |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 110/220v |
| Εφαρμογή | Διαφορετικός πίνακας πάχους FR4/Aluminum Depanelizing |
| Χρόνος παράδοσης | 1-3 ΗΜΕΡΑ |
| Avantage | Η εύκολη λειτουργία, προστατεύει το συστατικό καλά |