| Συνεισφορά(T) | 8 |
|---|---|
| Εργασιακή περιοχή | 330×220 |
| Μέγεθος | 800×730×1230 |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | Πιστωτική κάρτα δυτικής ένωσης T/T L/C paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Υλικό λεπίδας | Χρησιμοποιήστε ιαπωνικό χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Ταχύτητα αποσύνδεσης | με βάση το επίπεδο δεξιοτήτων του χειριστή |
| Δύναμη | 110/220V |
| Αλεπούδες | γραμμικά και στρογγυλά |
| Τύπος | χειροκίνητη κίνηση |
| Υλικό | PCB, FPC, προεπιλεγμένα PCB |
|---|---|
| Τύπος λεπίδων | Skh-9 |
| Ονομασία του προϊόντος | Εξοπλισμός συναρμολόγησης PCB |
| Εφαρμογή | Πίνακας, Πίνακα κυκλωμάτων |
| Ειδικότητα | Προσαρμοσμένο Οικονομικό |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Χτυπήματα | Πυροβόλησης PCB / FPC με πετσέτα τρύπησης |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Σύστημα | Αυτοματοποιημένο |
| Ονομασία | Χειροκίνητος διαχωριστής PCB |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 720mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κεφάλαιο από πλακέτο |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Μέγεθος κοπής | 460 mm/700 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Κάθε φορά | Εντός 3 ημερών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T, Paypal, δυτική ένωση, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | Πιστωτική κάρτα δυτικής ένωσης T/T L/C paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Σχήμα | CWV-1M |
|---|---|
| Βάρος μηχανών | 45/30 kg |
| Ελαχιστοποιήστε την ταχύτητα | Εγχειρίδιο |
| Ελαχιστοποιήστε το πάχος | 0.63.5mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |