| Σχήμα | CWVC-1 |
|---|---|
| μήκος κοπής PCB | 330 χιλιοστά |
| Ηλεκτρική παροχή | 110/220 V |
| Μέγεθος μηχανών | 420x280x400 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Ανώτατο μήκος PCB | 330 χιλιοστά |
| Δάχος PCB | 10,0-3,5 mm |
| Ετικέτα | CW |
| Πνευματική μηχανή κοπής V-Groove PCB με λειτουργία αντίδρασης χωρητικότητας | 480mm |
|---|---|
| Μέγεθος | 990 × 425 × 350 mm |
| Μειώστε το πάχος | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος μηχανής | 220kg |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Τύπος | Πλήρως αυτόματο |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.63.5mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | 460mm |
| Σκοπός | γραμμικά και κυκλικά |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Χτυπήματα | Πυροβόλησης PCB / FPC με πετσέτα τρύπησης |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Σύστημα | Αυτοματοποιημένο |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Τετάρτη | 110-220V |
| Ανώτατο μήκος PCB | 200 χιλιοστά |
| Μοντέλο | 00,6-3,5 mm |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Σκοπός | στρογγυλές λεπίδες |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 10,0-3,5 mm |
| Τέμνον μήκος | Απεριόριστος |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Μορφή λεπίδων | δύο γραμμικές λεπίδες |
| Τύπος | Πνευματικός τύπος |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Περιοχή εργασίας | 330×220 |
|---|---|
| Συνεισφορά(T) | 8 |
| Μέγεθος | 730×810×1700 |
| Εγγύηση | Ενας χρόνος |
| Τύπος | Πνευματικός |
| Τύπος πλάκας | V Σχοινιά |
|---|---|
| Αλεπούδες | κυκλικές λεπίδες |
| Μονάδες | 10,0-3,5 mm |
| Βάρος | 20 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |