| Σχήμα | CWV-1M |
|---|---|
| Ελαχιστοποιήστε την ταχύτητα | Εγχειρίδιο |
| Χρόνος παράδοσης | 5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| Χρόνος παράδοσης | 5 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Τετάρτη | 110-220V |
| Ανώτατο μήκος PCB | 200 χιλιοστά |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Πίεση αέρα εργασίας | 0.5-0.7Mpa |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Μέγιστο. Μέγιστο μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Ταχύτητα κοπής | 400 mm / s |
| Τετάρτη | 220 /110 V |
| Μέγεθος μηχανής | 2180 * 620 * 960 mm |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κεφάλαιο από πλακέτο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Τετάρτη | 110-220V |
| Ανώτατο μήκος PCB | 200 χιλιοστά |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Τετάρτη | 110-220V |
| Ανώτατο μήκος PCB | 200 χιλιοστά |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Τετάρτη | 110-220V |
| Ανώτατο μήκος PCB | 200 χιλιοστά |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Σχήμα | CWPL |
|---|---|
| Μειώστε την ταχύτητα | Πνευματικό |
| Συνεισφορά (τόνο) | 8 |
| Χρόνος παράδοσης | 5 ημέρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | η περίπτωση |