| Ονομασία | PCB depanelizer |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Ταχύτητα κοπής PCB | 300 mm/s ή 500 mm/s |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Χρώμα | λευκό |
|---|---|
| Τέμνουσα ικανότητα | 450 χιλιοστά |
| Δάχος PCB | 00,3-3,5 mm |
| Πρόσθετη λειτουργία | Εικονική οθόνη LCD |
| Διαχωριστής PCB β-περικοπών | Διαχωριστής PCB β-περικοπών |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 200 χιλιοστά |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κεφάλαιο από πλακέτο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| μήκος κοπής | 200 χιλιοστά |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Λεπίδα | δύο γραμμικές λεπίδες |
| Ζωή λεπίδων | 7-8months |
| Χρονική ανοχή | 1 ημέρα μετά από την πληρωμή |
|---|---|
| Τέμνον μήκος | Απεριόριστος |
| Συσκευασία | Περίπτωση Plywooden |
| καθιερώστε το έτος | 1999 |
| Προέλευση | Κίνα |
| Όνομα | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Ανώτατο εφαρμόσιμο PCB | 300*570mm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/110V |
| Χρήση | Μεγάλη παραγωγή Qty σωλήνων οδηγήσεων |
| Όνομα | Πνευματικός διαχωριστής PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Υλικό PCB | MCPCB |
| Πάχος PCB | 0.33.5mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
|---|---|
| Ελάχιστη διαταγή | 1 SET |
| Μέγεθος κοπής | Απεριόριστο |
| πάχος διαχωρισμού | 00,8-3,0 mm |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
|---|---|
| Ελάχιστη διαταγή | 1 σύνολο |
| μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| πάχος διαχωρισμού | 00,8-3,0 mm |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |