| Χρόνος παράδοσης | 3 -5 ημέρες μετά από λαμβάνουν την πληρωμή |
|---|---|
| Σύστημα | Αυτόματος τύπος |
| Όνομα | PCB Depanelizer |
| MOQ | 1 σύνολο |
| Χρήση | κόβοντας τυπωμένος πίνακας κύκλων και πίνακας στυπτηριών… |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Βάρος | 600KGS |
| Μοντέλο | 0,3-3,5 χλστ |
| Άξονας | Γερμανία KAVO |
| Ακριβότητα κοπής | 0.1 mm |
| Σχήμα | CWVC-330 |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος αποκλεισμού PCB | 330mm (μπορέστε επί παραγγελία) |
| Δύναμη διαμόρφωσης | 00,3-3,5 mm |
| Δυναμικό και τάση | 110V/220V 10W |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Υλικό | PCB, αλουμίνιο, χαλκό, μέταλλο |
|---|---|
| Σχήμα | V |
| Τρόπος ελέγχου | Αυτοματοποιημένο, χειροκίνητο. |
| Εφαρμογή | Πίνακας |
| Τύπος λεπίδων | Γραμμική λεπίδα |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
|---|---|
| Δυνατότητα κοπής | 00,3-3,5 mm |
| μήκος κοπής | Προσαρμόστε |
| Σκοπός | Γραμμικές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Υλικό | PCB, προ-σημειωμένο PCB |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | εξοπλισμός συνελεύσεων PCB |
| Κίνηση | Μηχανή |
| Εφαρμογή | Πίνακας, τυπωμένος πίνακας κυκλωμάτων |
| Τύπος λεπίδων | Κυκλικές λεπίδες |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
|---|---|
| Δυνατότητα κοπής | 00,3-3,5 mm |
| μήκος κοπής | 270mm |
| Δύναμη | 110/220v |
| Σκοπός | Γραμμική λεπίδα |
| Δυνατότητα απομόνωσης PCB | 00,6-3,5 mm |
|---|---|
| Ρυθμισμός ταχύτητας διαμόρφωσης PCB | με το χέρι |
| Μέγεθος μηχανής διαμόρφωσης PCB | 787x400x436 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος λεπίδων | στρογγυλή και γραμμική λεπίδα |
| Χρώμα | άσπρος |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Εφαρμογή | κόβοντας το PCB, οδήγησε την επιτροπή .PCBA στυπτηριών… |
| Εξουσιοδότηση | Ελεύθερος για ένα έτος |
| Τέμνον μήκος | 330mm |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κεφάλαιο από πλακέτο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |