| Όνομα προϊόντων | Διαχωριστής β-περικοπών |
|---|---|
| Μάρκα | ChuangWei |
| Τέμνον πάχος | 0.33.2mm |
| Τέμνον σημείο | 0100200300400mm |
| Ζωή λεπίδων | 7-8months |
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Πλατφόρμα | 500*270mm |
| Δάχος | 10,0-3,5 mm |
| Χρονοδιάγραμμα | μία ημέρα μετά την παραλαβή της πληρωμής |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος λεπίδων | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 500*270mm |
| Λεπίδα | κυκλική λεπίδα δύο |
|---|---|
| δομή | Στερεός σίδηρος |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος έτος |
| Χρονική ανοχή | 1 ημέρα |
| Όρος πληρωμής | TT εκ των προτέρων |
| Χρώμα | Άσπρος |
|---|---|
| Πάχος PCB | 0.46mm |
| Υλικό PCB | FPC, FR4 |
| Μέγεθος PCB | 350*350mm (ανώτατος) |
| Βάρος | 1900kgs |
| Δύναμη (W) | 400 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Δρομολογητής PCB | Ακρίβεια άξονα |
| Ακρίβεια της κοπής | 0.01mm |
| Ανώτατο πάχος PCB | 5mm |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Πάχος PCB | 0.46mm |
| Υλικό PCB | FPC, FR4 |
| Μέγεθος PCB | 350*350mm (μέγιστο) |
| Άξονας | KAVO |
| Χρώμα | άσπρος |
|---|---|
| Ηλεκτρική σκούπα | Κορυφή ή κατώτατο σημείο (προαιρετική) |
| Καθοδηγώντας κομμάτι | 0.8/1.2/1.5/1.8/2.0mm |
| Μέγεθος PCB | 450*350mm |
| Υλικό PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| στέλνοντας τρόπος | Επιλογή |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | με την περιοχή δύο εργασίας |
| καθιερώστε το έτος | 1999 |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |