| Μέγεθος πλατφόρμας | 500*270mm (μπορεί να γίνει εξατομικευμένο) |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Ζωή των κουνουπιών | 7-8 μήνες |
| Ταχύτητα κοπής | 0-400mm/s |
| Δυνατότητα κοπής | 10,0-3,5 mm |
| Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
|---|---|
| Ελάχιστη διαταγή | 1 σύνολο |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| πάχος διαχωρισμού | 00,8-3,0 mm |
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Εμπορικός όρος | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
|---|---|
| Ελάχιστη διαταγή | 1 σύνολο |
| Τέμνον μήκος | απεριόριστος |
| Πάχος χωρισμού | 0.83.0mm |
| Υλικό | χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| χρόνος προετοιμασίας | 1 ημέρα |
|---|---|
| Πληρωμή | TT εκ των προτέρων |
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 500*270mm |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
|---|---|
| Χρονική ανοχή | 1 ημέρα |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος λεπίδων | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Μήκος πλατφορμών | τα πρότυπα 500mm, μπορούν να προσαρμόσουν οποιοδήποτε μήκος |
| Όνομα | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Ταχύτητα PCB περικοπών | 300mm/s ή 500mm/s |
| Πάχος PCB | 0.63.5mm |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| ΟΝΟΜΑ | Τέμνουσα μηχανή λέιζερ PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220v |
| Λέιζερ | 355nm |
| Ονομασία προϊόντος | Διαχωριστής PCB/FPC με λέιζερ |
|---|---|
| Ετικέτα | Τσάουνγκγουεϊ |
| Δάχος | ≤ 1,2 mm |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| μήκος κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| μορφή λεπίδων | Λεπίδες Circlure |
| Εγγύηση | Μηχανή ελεύθερη για ένα έτος |
| Τύπος μηχανής | Αυτόματος τύπος |