| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Άξονας | KAVO |
| Ταχύτητα αξόνων | 60000RPM |
| Υλικό PCB | FR4, CEM, MCPCB |
| Πάχος PCB | 3.0mm |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Λεπίδα | γραμμική λεπίδα |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | λόγω της ικανότητας χειριστών |
| Ζωή λεπίδων | 7-8months |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Λεπίδα | γραμμική λεπίδα |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | λόγω της ικανότητας χειριστών |
| Ζωή λεπίδων | 7-8months |
| Μηχανή | Stepper ακρίβειας μικρής κλίμακας της Ιαπωνίας μηχανή |
|---|---|
| Κινούμενος τρόπος | Σημείο στο σημείο, συνεχής γραμμή |
| Μεταφορά | Ιαπωνική ζώνη, γραμμικός οδηγός ακρίβειας |
| Επαναληψιμότητα | ±0.01mm/200mm |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Στέλνοντας τρόπος | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
| Ακρίβεια της κοπής | 00,01 mm |
| Στρίψιμο | 50000 στροφές/λεπτο |
| Μηχανή | Stepper ακρίβειας μικρής κλίμακας της Ιαπωνίας μηχανή |
|---|---|
| Κινούμενος τρόπος | Σημείο στο σημείο, συνεχής γραμμή |
| Μεταφορά | Ιαπωνική ζώνη, γραμμικός οδηγός ακρίβειας |
| Επαναληψιμότητα | ±0.01mm/200mm |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ικανότητα | unlimit |
| Λεπίδα | δύο γραμμικές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Μπλάλντε | δύο στρογγυλές λεπίδες |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 10,0-3,5 mm |
| Ταχύτητα αποσύνδεσης | Προαιρετικό |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | Ειδικότερα: |
| Τέμνουσα ικανότητα | 330 χιλιοστά |
| Ταχύτητα κοπής | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Ζωή των λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |