| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Πρόγραμμα | Κιβώτιο διδασκαλίας |
| Ανώτατο μέγεθος PCB | 400*400mm ((Μπορεί να γίνει εξατομικευμένο) |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Ονομασία | Δικτυακό τραπέζι PCB Router |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Πρόγραμμα | Κιβώτιο διδασκαλίας |
| Ανώτατο μέγεθος PCB | 400*400mm ((Μπορεί να γίνει εξατομικευμένο) |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Ονομασία | Δικτυακό τραπέζι PCB Router |
| Ονομασία | Μηχανή κατασκευής PCB δρομολογητών Depaneling ακρίβειας |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| βάρος | 600KGS |
| Δάχος PCB | 00,3-3,5 mm |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Ονομασία | Διαχωριστής PCB με πολλαπλές λεπίδες σε V για LED |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | 3-11 Σετ (προσαρμοσμένα) |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Εργασιακή περιοχή | 320*320mm |
|---|---|
| Πίνακας | 2 |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Δάχος PCB | 0,5-3,5mm |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Περιοχή εργασίας | 320*320mm |
|---|---|
| Πίνακας | 2 |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Δάχος PCB | 0,5-3,5mm |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Περιοχή εργασίας | 320*320mm |
|---|---|
| Πίνακας | 2 |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Δάχος PCB | 0,5-3,5mm |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Περιοχή εργασίας | 320*320mm |
|---|---|
| Πίνακας | 2 |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Δάχος PCB | 0,5-3,5mm |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Περιοχή εργασίας | 320*320mm |
|---|---|
| Πίνακας | 2 |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Δάχος PCB | 0,5-3,5mm |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |