| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος | 36 κιλά |
|---|---|
| ταχύτητα κοπής ((mm/s) | ρυθμίστε |
| Πάχος πινάκων (χιλ.) | 0,5-3,0 |
| Μέρη Υψόμετρος ((mm) | 0-10 |
| Τετάρτη | 110/220 |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Τύπος | Αυτόματος τύπος |
| χρόνος παράδοσης | Μέσα σε 7 ημέρες εργασίας |
| Συσκευές | Αλεπού |
|---|---|
| Ακριβότητα | ±0,03 mm |
| Γωνία λεπίδων | Κουτομικευμένο |
| Διάμετρος λεπίδων | 125 χιλιοστά |
| Τύπος πλάκας | V Σχοινιά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 650 κιλά |
| χαρακτηριστικό | Με μεταγωγικό |
|---|---|
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Διάστημα κοπής | 460 χιλιοστά |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σύνολα/μήνας |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Συσκευές | Αλεπού |
|---|---|
| Ακριβότητα | ±0,03 mm |
| Γωνία λεπίδων | Κουτομικευμένο |
| Διάμετρος λεπίδων | 125 χιλιοστά |
| Τύπος πλάκας | V Σχοινιά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |