| Μαξ. μήκος κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Σύστημα | Με κινητήρα διαχωρισμός PCB |
| Στέλνοντας τρόπος | FOB / EXW (κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Ονομασία | Μηχανοκίνητος διαχωριστής PCB |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
| Αριθμός λεπίδων | Δύο |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Υλικό | Μάρμαρο |
|---|---|
| Λειτουργία | Depaneling FR4/FPC |
| Τετάρτη | 110V/220V |
| Βάρος μηχανής | 1500 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Λάιζερ | 10-17W |
| Τετάρτη | 110V/220V |
| Μέγεθος μηχανής | 1480mm*1360mm*1412 χιλ. |
| Βάρος μηχανής | 1500 κιλά |
| Ονομασία του προϊόντος | punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Στέλνοντας τρόπος | ΕΠΙΘΕΣΙΟ |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Λάιζερ | 10-17W |
| Τετάρτη | 110V/220V |
| Μέγεθος μηχανής | 1480mm*1360mm*1412 χιλ. |
| Βάρος μηχανής | 1500 κιλά |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Λάιζερ | 10-17W |
| Τετάρτη | 110V/220V |
| Μέγεθος μηχανής | 1480mm*1360mm*1412 χιλ. |
| Βάρος μηχανής | 1500 κιλά |
| Μέγεθος | 620 × 270 × 320 χιλιοστά |
|---|---|
| χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 40 κιλά |
| PCB | PCB |
| Ανώτατο μήκος PCB | 330 χιλιοστά |