| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 330 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 0-400 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού με V-Groove |
|---|---|
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| πλαισίου | Στερεό σιδηρούνιος σκελετός |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Πρόγραμμα | Κιβώτιο διδασκαλίας |
| Μέγεθος PCB Max | 400*400mm ((Μπορεί να γίνει εξατομικευμένο) |
| Μοντέλο | 00,6-3,5 mm |
| Ονομασία | Δικτυακό τραπέζι PCB Router |
| Ονομασία | Μηχανή κατασκευής PCB δρομολογητών Depaneling ακρίβειας |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| βάρος | 600KGS |
| Δάχος PCB | 00,3-3,5 mm |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Μήκος χωρισμού | Απεριόριστο |
|---|---|
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Κεφάλαιο από πλακέτο |
| Λεπτομέρειες παράδοσης | μέσα σε 3 ημέρες μετά από επιβεβαιώστε την πληρωμή |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πλακέτα | 1.2 / 2.4m (επιλογή) |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Φρέμα | ανθεκτικό πλαίσιο από συμπαγές σίδηρο |
|---|---|
| Ταχύτητα κοπής | 400mm/s |
| Δυνατότητα κοπής | 0.63.5mm |
| Υλικό λεπίδας | Ατσάλι υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Βάρος | 36 κιλά |
|---|---|
| ταχύτητα κοπής ((mm/s) | ρυθμίστε |
| Πάχος πινάκων (χιλ.) | 0,5-3,0 |
| Μέρη Υψόμετρος ((mm) | 0-10 |
| Τετάρτη | 110/220 |
| Τύπος | Πλήρως αυτόματο |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Ταχύτητα κοπής | 100/200/300/500 mm/s |
| Δυνατότητα κοπής | 00,6-3,5 mm |
| αισθητήρας | Υποαισθητήρας υπέρυθρου |