| Διαστάσεις (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| βάρος | 550KGS |
| Όφσετ ύψους | 60~110mm |
| Επανάληψη προσδιορισμού θέσης | 0.001mm |
| Εργασιακή περιοχή άξονα (max) | 680mm*360mm*50mm |
| Διαστάσεις (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Βάρος | 550KGS |
| Όφσετ ύψους | 60~110mm |
| Επανάληψη προσδιορισμού θέσης | 0.001mm |
| Εργασιακή περιοχή άξονα (max) | 680mm*360mm*50mm |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ηλεκτρική σκούπα | Πάνω ή κάτω (προαιρετικό) |
| Bit δρομολόγησης | 0,8/1,2/1,5/1,8/2,0 χλστ |
| Μέγεθος PCB | 450*350 mm |
| Υλικό PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Ονομασία | Κίνηση του αυτόματου PCB Depaneling διαχωριστών PCB β-περικοπών τύπων λεπίδων |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Σκοπός | Γραμμική λεπίδα |
| Δυνατότητα κοπής | 00,3-3,5 mm |
| Ταχύτητα κοπής | λόγω της ικανότητας χειριστών |
| Διάστημα κοπής | 460mm |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| τύπος λεπίδων | μία κυκλική λεπίδα και μία γραμμική λεπίδα |
| Σύστημα | Αυτόματος τύπος |
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB |
|---|---|
| μήκος κοπής PCB | 460 χιλιοστά |
| Ταχύτητα κοπής | 100/200/300/500 mm/s |
| Δυνατότητα κοπής | 00,6-3,5 mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220 β |
| Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
|---|---|
| Ελάχιστη διαταγή | 1 σύνολο |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| πάχος διαχωρισμού | 00,8-3,0 mm |
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Ανώτατο μήκος PCB | 330 χιλιοστά |
| Δάχος PCB | 10,0-3,5 mm |
| Ετικέτα | CW |
| Διάστημα λεπίδας | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Η λεπίδα κινείται | Ώθηση χεριών |
| Ακριβότητα κοπής | ±0.5mm |
| Τύπος κοπής | V Σχοινιά |
| Ονομασία | V Διαχωριστής PCB με κόλπο |
|---|---|
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Πλατφόρμα | 500*270mm |
| Δάχος | 10,0-3,5 mm |