| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB με κινητή λεπίδα |
|---|---|
| Δυνατότητα κοπής | Μέγιστο 460 mm |
| Μοντέλο | 00,6-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν ένα έτος |
| Ασφάλεια | Προστασία αισθητήρα |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
|---|---|
| Punching δύναμη | 3-30T |
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εφαρμογή | Για την ηλεκτρονική, τηλέφωνα κυττάρων, υπολογιστές, PCB, FPC |
| Σύστημα | Αυτοματοποιημένη μηχανή τρύπησης |
|---|---|
| Δρόμος αποστολής | επιλογή (σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών) |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Χτυπήματα | Πυροβόλησης PCB / FPC με πετσέτα τρύπησης |
| Μήκος κύματος | 355um |
|---|---|
| Έξοχος | Χαμηλής ισχύος κατανάλωση |
| Λέιζερ | 12/15/17 W |
| Εμπορικό σήμα λέιζερ | Optowave |
| Εξουσία | 220V 380v |
| Όνομα | Ημι-αυτόματη Punching PCB depaneling μηχανή |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας | 330×220 |
| Συμβάλτε (Τ) | 8 |
| Μέγεθος | 800×730×1230 |
| Εξουσιοδότηση | Ελεύθερος έτος |
| Ανώτατο μέγεθος PCB | 460*460mm (πρότυπα) |
|---|---|
| Λέιζερ | Στερεάς κατάστασης UV λέιζερ |
| Εμπορικό σήμα λέιζερ | Optowave |
| Τέμνουσα ακρίβεια | ±20 μm |
| ΟΝΟΜΑ | Σύστημα Depaneling λέιζερ |
| Ονομασία | Ημι- αυτόματη μηχανή διάτρησης PCB |
|---|---|
| Εργασιακή περιοχή | 330×220 |
| Συνεισφορά(T) | 8 |
| Μέγεθος | 800×730×1230 |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Διάστημα λεπίδας | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Η λεπίδα κινείται | Ώθηση χεριών |
| Ακριβότητα κοπής | ±0.5mm |
| Τύπος κοπής | V Σχοινιά |
| Ονομασία | Πυροβολισμός |
|---|---|
| Περιοχή PCB (mm) | 460*320 |
| Μέγεθος (mm) | 930*880*1230 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Βάρος (kg) | 680 |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | Εγχειρίδιο |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Μέγεθος (mm) | 400*780*480 |