| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| βάρος | 680kgs |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Τρόπος | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Δάχος πομπής | 00,4 mm ~ 3,2 mm |
| Μέγεθος | 770*510*450 mm |
| Ταχύτητα | Ρυθμίσιμο |
| Ταχύτητα διαχωρισμού | 0-400 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Μέγεθος (mm) | 400*780*480 |
| Βάρος (kg) | 55 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | Εγχειρίδιο |
| Εγγύηση (έτος) | 1 |
| Σχήμα | SMTfly-1M |
|---|---|
| Βάρος (kg) | 55 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | Εγχειρίδιο |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Μέγεθος (mm) | 400*780*480 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.3~3.5 |
|---|---|
| Τέμνων τύπος | Β αυλάκι |
| Υλικό πινάκων | Αργίλιο FR4 |
| Λεπίδα | Γραμμικές λεπίδες |
| Εξουσιοδότηση | 1 ΕΤΟΣ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση του πλεξίματος θα είναι η πρώτη σκέψη. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σετ/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ονομασία | PCB depanelizer |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό |
| Διάστημα λεπίδας | 480mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση κοντραπλακέ |
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
|---|---|
| Punching δύναμη | 3-30T |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Δύναμη | 110/220V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |