| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση του πλεξίματος θα είναι η πρώτη σκέψη. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σετ/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση του πλεξίματος θα είναι η πρώτη σκέψη. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σετ/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Σχήμα | CWV-1A600 |
|---|---|
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Μέγεθος (mm) | 770*510*450 |
| Βάρος (kg) | 55 |
| Μίν. Τάξη (Σάτ) | 1 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 σύνολα/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
|---|---|
| Τέμνον μήκος | unlimit |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος έτος |
| συστατικό ύψος | μέχρι 50mm |
| Λεπίδα | γραμμική λεπίδα δύο |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ικανότητα | unlimit |
| Λεπίδα | δύο γραμμικές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Τύπος | Αυτόματος τύπος |
| χρόνος παράδοσης | Μέσα σε 7 ημέρες εργασίας |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Χειρωνακτικός τύπος |
| Σχήμα λεπίδων | κυκλικές λεπίδες |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |