| Διάστημα κοπής | 460mm |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Τύπος | Χειρωνακτικός τύπος |
| χρόνος παράδοσης | εντός 3 ημερών |
|---|---|
| Εγγύηση | ελεύθερος για 1 έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σετ/μήνα |
| Συμβάλτε | 8 τόνος |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.63.5mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | 460mm (προσαρμόστε) |
| Σκοπός | γραμμικές και κυκλικές λεπίδες |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Σχήμα | CWV-1M |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | Εγχειρίδιο |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Μέγεθος (mm) | 400*780*480 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό |
| Συστατικό ύψος | 70 χιλιοστά |
| Τέμνουσα ανοχή | ±0,1 mm |
| Λεπίδα γάντζων | Τεχνητή μηχανή |
| αεροσυμπιεστής | 5-7 κιλά |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 20±2 °C |
| Ζωή της λεπίδας | 6-12 μήνες |
| Μέγιστο μέγεθος PCB | 330 χιλιοστά |
| Τρόπος | Αυτοματοποιημένο |
| Σχήμα | CWVC-1 |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 330 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 0 ~ 400 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 1.0~3.5 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220v |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |