| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 460/600/1000/1500 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Ονομασία | V Διαχωριστής PCB με κόλπο |
|---|---|
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Πλατφόρμα | 500*270mm |
| Δάχος | 10,0-3,5 mm |
| Ονομασία | V Διαχωριστής PCB με κόλπο |
|---|---|
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πλατφόρμα | 500*270mm |
| Δάχος | 10,0-3,5 mm |
| Ονομασία | Πυροβολισμός |
|---|---|
| Περιοχή PCB (mm) | 460*320 |
| Μέγεθος (mm) | 930*880*1230 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Βάρος (kg) | 680 |
| Ονομασία | Πυροβολισμός |
|---|---|
| Περιοχή PCB (mm) | 460*320 |
| Μέγεθος (mm) | 930*880*1230 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Βάρος (kg) | 680 |
| Ονομασία | Πυροβολισμός |
|---|---|
| Περιοχή PCB (mm) | 460*320 |
| Μέγεθος (mm) | 930*880*1230 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Βάρος (kg) | 680 |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| μήκος κοπής PCB | 270 |
| Δυνατότητα κοπής | 0.3~3.5 |
| Μέγεθος | 570*210*400 |
| Βάρος | 130 |
| Punching δύναμη | 3-30T (προσαρμόστε) |
|---|---|
| ΚΥΒΟΣ | Προσαρμόστε |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Περιοχή εργασίας | 330*220mm () |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Δύναμη | 110V ή 220V |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Πίνακες PCB |
| Δάχος PCB | 10,0-3,5 mm |
| Πακέτο | Άλλες συσκευές |
| Σύστημα | Αυτοματοποιημένη μηχανή τρύπησης |
|---|---|
| Δρόμος αποστολής | επιλογή (σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών) |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Υλικό για το τσακιστικό πετράδι | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Χτυπήματα | Πυροβόλησης PCB / FPC με πετσέτα τρύπησης |