| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
|---|---|
| Δρόμος αποστολής | FOB / EXW / CIF |
| Υλικό | ατσάλι υψηλής ταχύτητας |
| Προθεσμία πληρωμής | Τ/Τ |
| Χαρακτηριστικά | Προσαρμοσμένο |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| χρόνος παράδοσης | 3-5 ημέρες |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πλεονεκτήματα | χωριστά PCB χωρίς μικροστρώματα |
| Τύπος | Αυτόματος τύπος |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220mm |
|---|---|
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Κατάθλιψη | 0.45-0.70pa |
| Εγγύηση | δωρεάν 12 μήνες |
| βάρος | 530kg |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγεθος | 1200 χιλιοστά x 800 χιλιοστά x 1500 χιλιοστά |
| μέγεθος μηχανής | 930 X 880 X 1230 χιλιοστά |
| Υλικό για το τσακιστικό πετράδι | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Μαξ Μετακόμιση | X: 810mm Y: 370mm Z: 90mm |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγεθος | 1200 χιλιοστά x 800 χιλιοστά x 1500 χιλιοστά |
| Μέγεθος μηχανής | 930 X 880 X 1230 χιλιοστά |
| Υλικό για το τσακιστικό πετράδι | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Μαξ Μετακόμιση | X: 810mm Y: 370mm Z: 90mm |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγεθος | 1200 χιλιοστά x 800 χιλιοστά x 1500 χιλιοστά |
| Μέγεθος μηχανής | 930 X 880 X 1230 χιλιοστά |
| Υλικό για το τσακιστικό πετράδι | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Μαξ Μετακόμιση | X: 810mm Y: 370mm Z: 90mm |
| Ονομασία | Μηχανή ημιαυτόματης ανάφλεξης |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας | 330×220 |
| Συνεισφορά(T) | 8 |
| Μέγεθος | 800×730×1230 |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Σχήμα | CWPE |
|---|---|
| Τυποποιημένη χωρητικότητα (τόνοι) | 3 (κατασκευασμένα κατά παραγγελία κουτιά έως 30T) |
| Εργασιακή περιοχή (mm) | 330*220 (κατά παραγγελία) |
| Τετάρτη | 110/220 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη περίπτωση κοντραπλακέ, χρηματοκιβώτιο, καμία ανάγκη απολυμαμένος |
| Φόρμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πίνακες FPC/PCB |
| ΕΜΑΡΚΑ | CW |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Κατάθλιψη | 00,45-0,70Mpa |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| βάρος | 680kgs |