| Εργασιακή περιοχή | 330×220 |
|---|---|
| Συνεισφορά(T) | 8 |
| Μέγεθος | 800×730×1230 |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εργασιακή περιοχή | 330×220 |
|---|---|
| Συνεισφορά(T) | 8 |
| Μέγεθος | 800×730×1230 |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Ταχύτητα κοπής | 0-1000 mm / s |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Πρέσα διάτρησης |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Μέγεθος PCB | 220x320 χιλιοστά |
| Βάρος του προϊόντος | 150 κιλά |
| Ονομασία | Πυροβολισμός |
|---|---|
| Περιοχή PCB (mm) | 460*320 |
| Μέγεθος (mm) | 930*880*1230 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Βάρος (kg) | 680 |
| Ονομασία | Πυροβολισμός |
|---|---|
| Περιοχή PCB (mm) | 460*320 |
| Μέγεθος (mm) | 930*880*1230 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Βάρος (kg) | 680 |
| Ονομασία | Πυροβολισμός |
|---|---|
| Πίεση | 8T |
| Μέγεθος | 730 X 810 X 1700 χιλ. |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220 β |
| Κατάθλιψη | 0.45-0.7Pa |
| Punching δύναμη | 3-10T |
|---|---|
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220mm (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Πίεση αέρα | 00,5-0,7Mpa |
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
|---|---|
| Punching δύναμη | 3-30T |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Πίεση αέρα | 00,5-0,7Mpa |
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
|---|---|
| Punching δύναμη | 3-30T |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220mm |
| Πίεση αέρα | 00,5-0,7Mpa |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
|---|---|
| Δρόμος αποστολής | FOB / EXW / CIF |
| Υλικό | ατσάλι υψηλής ταχύτητας |
| Προθεσμία πληρωμής | Τ/Τ |
| Χαρακτηριστικά | Προσαρμοσμένο |