| Σχήμα | CWPE |
|---|---|
| Τυποποιημένη χωρητικότητα (τόνοι) | 3 (κατασκευασμένα κατά παραγγελία κουτιά έως 30T) |
| Εργασιακή περιοχή (mm) | 330*220 (κατά παραγγελία) |
| Τετάρτη | 110/220 |
| Πίεση αέρα εργασίας (Mpa) | 0,5-0,7 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220v |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Περιοχή εργασίας | 330×220 |
|---|---|
| Συνεισφορά(T) | 8 |
| Μέγεθος | 730×810×1700 |
| Εγγύηση | Ενας χρόνος |
| Τύπος | Πνευματικός |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Σχήμα | CWPL |
|---|---|
| Μειώστε την ταχύτητα | Πνευματικό |
| Συνεισφορά (τόνο) | 8 |
| Χρόνος παράδοσης | 5 ημέρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | η περίπτωση |
| Σχήμα | CWPL |
|---|---|
| Μειώστε την ταχύτητα | Πνευματικό |
| Συνεισφορά (τόνο) | 8 |
| Χρόνος παράδοσης | 5 ημέρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | η περίπτωση |