| Σχήμα | CWPL |
|---|---|
| Συνεισφορά (τόνο) | 8 |
| Μειώστε την ταχύτητα | Πνευματικό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εμποτισμός ξύλινης θήκης |
| Χρόνος παράδοσης | 5 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T, Paypal, δυτική ένωση, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Σχήμα | CWPM |
|---|---|
| Μειώστε την ταχύτητα | Πνευματικό |
| Συνεισφορά (τόνο) | 8 |
| Χρόνος παράδοσης | 5 ημέρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| Σχήμα | CWPL |
|---|---|
| Μειώστε την ταχύτητα | Πνευματικό |
| Συνεισφορά (τόνο) | 8 |
| Χρόνος παράδοσης | 5 ημέρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | η περίπτωση |
| Σχήμα | CWPE |
|---|---|
| Μέγεθος | 730 X 810 X 1700 χιλ. |
| Ηλεκτρική παροχή | 110/220 v |
| Κατάθλιψη | 00,45-0,70 Pa |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | η περίπτωση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T, Paypal, δυτική ένωση, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| χρόνος παράδοσης | 3-5 ημέρες |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πλεονεκτήματα | χωριστά PCB χωρίς μικροστρώματα |
| Τύπος | Αυτόματος τύπος |
| Σχήμα | CWPL |
|---|---|
| Συμμετοχή τρύπησης (T) | 8 |
| Εργασιακή περιοχή (mm) | 460*320 |
| Μέγεθος (mm) | 930*880*1230 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη περίπτωση κοντραπλακέ, χρηματοκιβώτιο, καμία ανάγκη απολυμαμένος |
| Εφαρμογή | Πίνακες FPC,FR4 |
|---|---|
| Δάχος | 00,1-1,0 mm |
| Δύναμη | 220V ή 110V |
| Βάρος | 680kg |
| Χρώμα | λευκό |
| Εφαρμογή | Πίνακες FPC,FR4 |
|---|---|
| Δάχος | 00,1-1,0 mm |
| Δύναμη | 220V ή 110V |
| Βάρος | 680kg |
| Χρώμα | Λευκό |