| Τύπος | Πνευματικός τύπος |
|---|---|
| Υλικό των λεπίδων | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Υπηρεσία | Υπηρεσία υποστήριξης στο εξωτερικό |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σύνολα/μήνας |
| Τύπος λεπίδων | Γραμμικές λεπίδες |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Εγγύηση | ένα έτος δωρεάν |
| Χωριστό μήκος | 200 χιλιοστά |
| Χωριστό πάχος | 00,3-3,5 mm |
| Μέγεθος PCB | 450*350mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί) |
|---|---|
| Δύναμη | 220V |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Εμπορικό σήμα | Chuangwei |
| Προέλευση | ΚΙΝΑ |
| MOQ | 1 σύνολο |
|---|---|
| Τέμνον μήκος | 330 χιλ. |
| Συσκευασία | Περίπτωση Plywooden |
| Στέλνοντας τρόπος | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
| Τέμνον πάχος | 0.3-3.5 χιλ. |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού με V-Groove |
|---|---|
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| πλαισίου | Στερεό σιδηρούνιος σκελετός |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| balde υλικό | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | επίπεδο ικανότητας χειριστών |
| Τύπος λεπίδων | Γραμμικές λεπίδες |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Εγγύηση | ένα έτος δωρεάν |
| Χωριστό μήκος | 200 χιλιοστά |
| Χωριστό πάχος | 00,3-3,5 mm |
| Τύπος λεπίδων | Γραμμικές λεπίδες |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Εγγύηση | ένα έτος δωρεάν |
| Χωριστό μήκος | 200 χιλιοστά |
| Χωριστό πάχος | 00,3-3,5 mm |