| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
|---|---|
| depaneling μήκος | unlimit |
| depaneling πάχος | 0.33.5mm |
| Πλατφόρμα | Μπορέστε να προσαρμόσετε |
| Δύναμη | 110/220v |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
| Δάχος | 10,0-3,5 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρονοδιάγραμμα | 1 ημέρα μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Ονομασία | Χειρωνακτική τέμνουσα μηχανή PCB |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Σύστημα | Χειρωνακτικός τύπος |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| μήκος κοπής | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| μήκος κοπής | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| μήκος κοπής | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| μήκος κοπής | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Εργασιακή περιοχή | 320*320mm |
|---|---|
| Πίνακας | 2 |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Δάχος PCB | 0,5-3,5mm |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Εργασιακή περιοχή | 320*320mm |
|---|---|
| Πίνακας | 2 |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Μοντέλο | 0,5-3,5mm |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Εργασιακή περιοχή | 320*320mm |
|---|---|
| Πίνακας | 2 |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Μοντέλο | 0,5-3,5mm |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |