| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνον μήκος | lunlimit |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Δύναμη | 110/220v |
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
|---|---|
| Punching δύναμη | 3-30T |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Δύναμη | 110/220V |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
|---|---|
| Punching δύναμη | 3-30T |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220mm |
| Πίεση αέρα | 00,5-0,7Mpa |
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
|---|---|
| Punching δύναμη | 3-30T |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220mm |
| Πίεση αέρα | 00,5-0,7Mpa |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
|---|---|
| balde υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Δυνατότητα κοπής | 00,3-3,5 mm |
| Ταχύτητα κοπής | Επίπεδο δεξιοτήτων του χειριστή |
| Λεπίδα | Γραμμικός |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας εισαγωγών |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| certification | CE ISO |
| Σκοπός | Γραμμικό |
|---|---|
| Δυνατότητα κοπής | 0.3-3.5 |
| Ταχύτητα κοπής | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Τύπος | Πλήρως αυτόματο |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.63.5mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | 460mm |
| Σκοπός | γραμμικά και κυκλικά |
| Χτυπήματα | Πυροβολιστική βάρκα με πετσέτα |
|---|---|
| Υλικό πετσέτας τρύπησης | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Μέγεθος συσκευασίας μηχανών | 95 * 85 * 195CM |
| Αύξηση βάρους | 700 κιλά |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Διάστημα μεταφοράς (mm) | 1540 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Σκοπός | γραμμικές και στρογγυλές λεπίδες |