| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Τέμνουσα ικανότητα | unlimit |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Λεπίδα | Γραμμικές λεπίδες |
| Σχήμα | CWPE |
|---|---|
| Συμμετοχή τρύπησης (T) | 3 (κατασκευασμένα κατά παραγγελία κουτιά έως 30T) |
| Εργασιακή περιοχή (mm) | 330*220 (κατά παραγγελία) |
| Τετάρτη | 110/220 |
| Πίεση αέρα εργασίας (Mpa) | 0,5-0,7 |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγεθος | 1200 χιλιοστά x 800 χιλιοστά x 1500 χιλιοστά |
| μέγεθος μηχανής | 930 X 880 X 1230 χιλιοστά |
| Υλικό για το τσακιστικό πετράδι | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Μαξ Μετακόμιση | X: 810mm Y: 370mm Z: 90mm |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγεθος | 1200 χιλιοστά x 800 χιλιοστά x 1500 χιλιοστά |
| Μέγεθος μηχανής | 930 X 880 X 1230 χιλιοστά |
| Υλικό για το τσακιστικό πετράδι | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Μαξ Μετακόμιση | X: 810mm Y: 370mm Z: 90mm |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγεθος | 1200 χιλιοστά x 800 χιλιοστά x 1500 χιλιοστά |
| Μέγεθος μηχανής | 930 X 880 X 1230 χιλιοστά |
| Υλικό για το τσακιστικό πετράδι | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Μαξ Μετακόμιση | X: 810mm Y: 370mm Z: 90mm |
| Σχήμα | CWPE |
|---|---|
| Τυποποιημένη χωρητικότητα (τόνοι) | 3 (κατασκευασμένα κατά παραγγελία κουτιά έως 30T) |
| Εργασιακή περιοχή (mm) | 330*220 (κατά παραγγελία) |
| Τετάρτη | 110/220 |
| Πίεση αέρα εργασίας (Mpa) | 0,5-0,7 |
| Σκοπός | Εγκύκλιος και κύκλος |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Χωριστό πάχος | 00,6-3,5 mm |
| Χωριστό μήκος | 460mm (μπορεί να προσαρμόσει) |
| Σκοπός | Γραμμικό |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | Εισαγωγή ιαπωνικού χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 00,3-3,5 mm |
| Ταχύτητα αποσύνδεσης | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Ο μακρύτερος ελαχιστοποιεί | Απεριόριστος |
|---|---|
| Τύπος | πνευματικός |
| Μέγεθος | 780mmx500mmx620mm |
| Βάρος | 185kg |
| Χρήση | πίνακας στυπτηριών περικοπών |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
|---|---|
| τύπος λεπίδων | γραμμικός και στρογγυλός τύπος |
| Ζωή λεπίδων | περίπου 1 έτος |
| Χωρισμός του πάχους | 0.63.5mm |
| Χωρισμός του μήκους | 460mm (μπορεί να προσαρμόσει) |