| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Διάστημα μεταφοράς (mm) | 1540 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Σκοπός | γραμμικές και στρογγυλές λεπίδες |
| χαρακτηριστικό | Με μεταγωγικό |
|---|---|
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| μήκος κοπής | 460 χιλιοστά |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σύνολα/μήνας |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| χαρακτηριστικό | Με μεταγωγικό |
|---|---|
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| μήκος κοπής | 460 χιλιοστά |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σύνολα/μήνας |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Ο μακρύτερος ελαχιστοποιεί | 450mm |
|---|---|
| Ελαχιστοποιήστε το πάχος | 1.03.5mm |
| Βάρος μηχανών | 200kg |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Σχήμα | CWV-1M |
|---|---|
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | Εγχειρίδιο |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Βάρος (kg) | 55 |
| Ελάχιστη διαταγή | 1 |
| Σχήμα | CWV-1M |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | Εγχειρίδιο |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Μέγεθος (mm) | 400*780*480 |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Πνευματική μηχανή κοπής V-Groove PCB με λειτουργία αντίδρασης χωρητικότητας | 480mm |
|---|---|
| μέγεθος | 990 × 425 × 350 mm |
| Μειώστε το πάχος | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος μηχανής | 220kg |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Διάστημα κοπής | 460mm |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Τύπος | Χειρωνακτικός τύπος |