| Ονομασία | Χειρωνακτική τέμνουσα μηχανή PCB |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Σύστημα | Χειρωνακτικός τύπος |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
|---|---|
| Ελάχιστη διαταγή | 1 σύνολο |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| πάχος διαχωρισμού | 00,8-3,0 mm |
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Ονομασία | Χειρωνακτική τέμνουσα μηχανή PCB |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Σύστημα | Χειρωνακτικός τύπος |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Υλικό | PCB, PCB χαλκού, PCB αλουμινίου |
|---|---|
| Κίνηση | Πνευματικά |
| Τύπος λεπίδων | Κυκλικές λεπίδες |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή depanelization PCB |
| Εφαρμογή | Πίνακας, τυπωμένος πίνακας κυκλωμάτων |
| Λειτουργία | Μηχανοποιημένος |
|---|---|
| Παράδοση | 1-3 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| μέγεθος | Θα μπορούσε να προσαρμοστεί |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| balde υλικό | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | επίπεδο ικανότητας χειριστών |
| Σχήμα | CWV-1M |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | Εγχειρίδιο |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Μέγεθος (mm) | 400*780*480 |
| Πνευματική μηχανή κοπής V-Groove PCB με λειτουργία αντίδρασης χωρητικότητας | 480mm |
|---|---|
| Μέγεθος | 1035*345*620mm |
| Μειώστε το πάχος | 0.13.5mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος μηχανής | 304 κιλά |
| Πνευματική μηχανή κοπής V-Groove PCB με λειτουργία αντίδρασης χωρητικότητας | 480mm |
|---|---|
| Μέγεθος | 990 × 425 × 350 mm |
| Μειώστε το πάχος | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος μηχανής | 220kg |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
|---|---|
| Σκοπός | γραμμικές και στρογγυλές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Ταχύτητα αποσύνδεσης | Χειρωνακτικός έλεγχος |