| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Χρονοδιάγραμμα | 7 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 500*270mm |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
| Χρονοδιάγραμμα | επτά ημερών |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 500*270mm |
| μήκος πλατφορμών | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Τέμνον accurancy | ± 0.1mm |
|---|---|
| Ακρίβεια επαναπροσανατολισμού | ± 0.01mm |
| Χ τρόπος、 Υ、 Ζ της ώθησης | Σερβοκινητήρες εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Μέγεθος του ανώτερου precipitron | 500×500×1000mm |
| Μέθοδος συλλογής σκόνης | Χαμηλότερη συλλογή σκόνης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T, Paypal, δυτική ένωση, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T, Paypal, δυτική ένωση, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Οδήγηση | Πνευματικό |
|---|---|
| Δύναμη εξοπλισμού | 150w |
| Φρέμα | τύπου C |
| μήκος κύματος λέιζερ | 355nm |
| Μηχανή Moddel | MT-2100-AS/ AW |