| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Ονομασία | Μηχανή κατασκευής PCB δρομολογητών Depaneling ακρίβειας |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Βάρος | 600KGS |
| Δάχος PCB | 00,3-3,5 mm |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Χρονοδιάγραμμα | 7 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 500*270mm |
| Δάχος | 10,0-3,5 mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| βάρος | 680kgs |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Χρονοδιάγραμμα | 7 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 500*270mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Χρονοδιάγραμμα | 7 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 500*270mm |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Χρονοδιάγραμμα | 7 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 500*270mm |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |