| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Σχήμα | CWVC-330 |
|---|---|
| μήκος κοπής PCB | 330 |
| Μέγεθος | 700x210x400 |
| Δυνατότητα κοπής (mm) | 0.3x3.5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | Πιστωτική κάρτα δυτικής ένωσης T/T L/C paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Σχήμα | CWVC-330 |
|---|---|
| Μέγεθος | 620 χιλιοστά x 230 χιλιοστά x 400 χιλιοστά |
| Μειώστε το πάχος | 00,3-3,5 mm |
| Βάρος της μηχανής | 165 κιλά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| βάρος | 680kgs |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Εφαρμογή | Πίνακες FPC,FR4 |
|---|---|
| Δάχος | 00,1-1,0 mm |
| Δύναμη | 220V ή 110V |
| Βάρος | 680kg |
| Χρώμα | λευκό |
| Εφαρμογή | Πίνακες FPC,FR4 |
|---|---|
| Δάχος | 00,1-1,0 mm |
| Δύναμη | 220V ή 110V |
| Βάρος | 680kg |
| Χρώμα | Λευκό |