| Υλικό λεπίδων | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Μέγιστο. Μέγιστο μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Ταχύτητα κοπής | 400 mm / s |
| Τετάρτη | 220 /110 V |
| Μέγεθος μηχανής | 2180 * 620 * 960 mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.3~3.5 |
|---|---|
| Τέμνων τύπος | Β αυλάκι |
| Υλικό πινάκων | Αργίλιο FR4 |
| Λεπίδα | Γραμμικές λεπίδες |
| Εξουσιοδότηση | 1 ΕΤΟΣ |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| μήκος κοπής | 480 χιλ. |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Δρόμος αποστολής | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ/EXW |
| τύπος λεπίδων | Δύο γραμμικές λεπίδες |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220v |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 650 κιλά |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Μέγιστο. Μέγιστο μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Ταχύτητα κοπής | 400 mm / s |
| Τετάρτη | 220 /110 V |
| Μέγεθος μηχανής | 2180 * 620 * 960 mm |
| χρόνος παράδοσης | εντός 3 ημερών |
|---|---|
| Εγγύηση | ελεύθερος για 1 έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σετ/μήνα |
| Συμβάλτε | 8 τόνος |
| χρόνος παράδοσης | εντός 3 ημερών |
|---|---|
| Εγγύηση | ελεύθερος για 1 έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σετ/μήνα |
| Συμβάλτε | 8 τόνος |