| Δύναμη ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Εργασιακή περιοχή | 460*460mm (πρότυπο) |
| Ναυτιλία | FOB / EXW / DHL |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα λέιζερ | Optowave |
| Δύναμη ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Εργασιακή περιοχή | 460*460mm (πρότυπο) |
| Ναυτιλία | FOB / EXW / DHL |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα λέιζερ | Optowave |
| Φρέμα | ανθεκτικό πλαίσιο από συμπαγές σίδηρο |
|---|---|
| Ταχύτητα κοπής | 400mm/s |
| Δυνατότητα κοπής | 0.63.5mm |
| Υλικό λεπίδας | Ατσάλι υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Υλικό λεπίδων | Ιαπωνικός χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | 400mm/s |
| Χωρισμός του μήκους | unlimit |
| Χωρισμός του πάχους | 0.63.5mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
| Σχήμα | CWVC-3S |
|---|---|
| Ανώτατο μήκος PCB | Απεριόριστο |
| Ταχύτητα εργασίας | 0 έως 400 mm/s |
| Βάρος μηχανής | 40 κιλά |
| Τετάρτη | 200VAC |
| Βάρος | 36 κιλά |
|---|---|
| ταχύτητα κοπής ((mm/s) | ρυθμίστε |
| Πάχος πινάκων (χιλ.) | 0,5-3,0 |
| Μέρη Υψόμετρος ((mm) | 0-10 |
| Τετάρτη | 110/220 |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Αριθμός λεπίδων | 8/9/10 σετ (κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών) |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Υλικό από μπαλάδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Ταχύτητα μηχανών αξόνων | 50000r/M |
|---|---|
| Το φορτίο και ξεφορτώνει τον τρόπο | Χειρωνακτικός |
| Ψήφισμα | ±0.01mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Περιοχή εργασίας | 680mm*360mm*50mm |
| Σχήμα | CWVC-3S |
|---|---|
| Ανώτατο μήκος PCB | Απεριόριστο |
| Δάχος PCB | 00,8 έως 3,5 mm |
| Ταχύτητα εργασίας | 0 έως 400 mm/s |
| Τετάρτη | 200VAC |
| Βάθος διάτρυσης | 0,02 ~ 3mm |
|---|---|
| Ταχύτητα αξόνων | 24000RPM |
| Δύναμη αξόνων | 800W |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όγκος | 750x750x750mm |