| Σκοπός | Πολλαπλά σύνολα |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Διαχωρισμένο πάχος | 10,0-3,5 mm |
| Σκοπός | Πολλαπλά σύνολα |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Διαχωρισμένο πάχος | 10,0-3,5 mm |
| Έλεγχος | Έλεγχος με οθόνη αφής |
|---|---|
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Εγγύηση | ένα έτος χωρίς χρέωση |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Μέγιστο μήκος κοπής | unlimit |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | 9 ζευγάρια |
| μορφή λεπίδων | κυκλικές λεπίδες |
| Εγγύηση | Μηχανή ελεύθερη για ένα έτος |
| Ονομασία | PCB οδηγήσεων depaneler |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| Αριθμός λεπίδων | 16/18 τεμάχια (κατασκευάζονται σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών) |
| Brand name | Chuangwei |
| Υλικό από μπαλάδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Δύναμη ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Εργασιακή περιοχή | 460*460mm (πρότυπο) |
| Ναυτιλία | FOB / EXW / DHL |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα λέιζερ | Optowave |
| Δύναμη (W) | 10/15/18 W |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας | 460*460mm (πρότυπα) |
| Ναυτιλία | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ/EXW/DHL |
| Διάσταση | προσαρμοσμένος |
| Εμπορικό σήμα λέιζερ | Optowave |
| Μέγιστο μήκος κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Εγγύηση | ένα έτος χωρίς χρέωση |
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Πλατφόρμα | Προσαρμοσμένο |
| Δύναμη ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Εργασιακή περιοχή | 460*460mm (πρότυπο) |
| Ναυτιλία | FOB / EXW / DHL |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα λέιζερ | Optowave |
| Δύναμη ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Εργασιακή περιοχή | 460*460mm (πρότυπο) |
| Ναυτιλία | FOB / EXW / DHL |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα λέιζερ | Optowave |