| Ονομασία | PCB depanelizer |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Ταχύτητα κοπής PCB | 300 mm/s ή 500 mm/s |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Ονομασία | PCB depanelizer |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Ταχύτητα κοπής PCB | 300 mm/s ή 500 mm/s |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Όνομα προϊόντων | Διαχωριστής β-περικοπών |
|---|---|
| Μάρκα | ChuangWei |
| Τέμνον πάχος | 0.33.2mm |
| Τέμνον σημείο | 0100200300400mm |
| Ζωή λεπίδων | 7-8months |
| ΟΝΟΜΑ | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Ταχύτητα PCB περικοπών | 300mm/s ή 500mm/s |
| Πάχος PCB | 0.63.5mm |
| Ονομασία | δρομολογητής PCB |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Ταχύτητα κοπής PCB | 300 mm/s ή 500 mm/s |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Ονομασία | δρομολογητής PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Ταχύτητα κοπής PCB | 300 mm/s ή 500 mm/s |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Ονομασία | δρομολογητής PCB |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Ταχύτητα κοπής PCB | 300 mm/s ή 500 mm/s |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Ονομασία | δρομολογητής PCB |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Ταχύτητα κοπής PCB | 300 mm/s ή 500 mm/s |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Ονομασία | δρομολογητής PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Ταχύτητα κοπής PCB | 300 mm/s ή 500 mm/s |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Ονομασία | PCB depanelizer |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Ταχύτητα κοπής PCB | 300 mm/s ή 500 mm/s |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |