| Όνομα | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Ανώτατο εφαρμόσιμο PCB | 300*570mm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/110V |
| Χρήση | Μεγάλη παραγωγή Qty σωλήνων οδηγήσεων |
| Ονομασία | δρομολογητής PCB |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Ταχύτητα κοπής PCB | 300 mm/s ή 500 mm/s |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Όνομα | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Ταχύτητα PCB περικοπών | 300mm/s ή 500mm/s |
| Πάχος PCB | 0.63.5mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Πάχος PCB | 0.63.5mm |
| Δύναμη μηχανών | 250W |
| Ανώτατο μέγεθος PCB | 650*400mm |
| Ονομασία | δρομολογητής PCB |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Ταχύτητα κοπής PCB | 300 mm/s ή 500 mm/s |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |