| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγεθος | 1200 χιλιοστά x 800 χιλιοστά x 1500 χιλιοστά |
| Μέγεθος μηχανής | 930 X 880 X 1230 χιλιοστά |
| Υλικό για το τσακιστικό πετράδι | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Μαξ Μετακόμιση | X: 810mm Y: 370mm Z: 90mm |
| Σκοπός | γραμμικά και στρογγυλά |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Διαχωρισμένο πάχος | 0.63.5mm |
| Σκοπός | Εγκύκλιος και κύκλος |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Χωριστό πάχος | 00,6-3,5 mm |
| Χωριστό μήκος | 460mm (μπορεί να προσαρμόσει) |
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Χωρισμός του πάχους | 10,0-3,5 mm |
|---|---|
| Χωρισμός του μήκους | unlimit |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Τέμνον μήκος | Απεριόριστος |
| Τύπος λεπίδων | δύο γραμμικές λεπίδες |
| Τύπος | Πνευματικός τύπος |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Διάστημα μεταφοράς (mm) | 1540 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Σκοπός | γραμμικές και στρογγυλές λεπίδες |
| Χτυπήματα | Πυροβολιστική βάρκα με πετσέτα |
|---|---|
| Υλικό πετσέτας τρύπησης | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Μέγεθος συσκευασίας μηχανών | 95 * 85 * 195CM |
| Αύξηση βάρους | 700 κιλά |
| Χωρισμός του πάχους | 10,0-3,5 mm |
|---|---|
| Χωρισμός του μήκους | 330 χιλιοστά |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
|---|---|
| Τέμνον μήκος | unlimit |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος έτος |
| συστατικό ύψος | μέχρι 50mm |
| Λεπίδα | γραμμική λεπίδα δύο |