| Τύπος | Πλήρως αυτόματο |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Ταχύτητα κοπής | 100/200/300/500 mm/s |
| Δυνατότητα κοπής | 00,6-3,5 mm |
| αισθητήρας | Υποαισθητήρας υπέρυθρου |
| Τύπος | Πλήρως αυτόματο |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Ταχύτητα κοπής | 100/200/300/500 mm/s |
| Δυνατότητα κοπής | 00,6-3,5 mm |
| αισθητήρας | Υποαισθητήρας υπέρυθρου |
| Τύπος | Πλήρως αυτόματο |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Ταχύτητα κοπής | 100/200/300/500 mm/s |
| Δυνατότητα κοπής | 00,6-3,5 mm |
| αισθητήρας | Υποαισθητήρας υπέρυθρου |
| Δρόμος αποστολής | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
|---|---|
| Μήκος χωρισμού | Απεριόριστο |
| πάχος διαχωρισμού | 10,0-3,5 mm |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγυητής | Δωρεάν για ένα έτος |
| Ονομασία | Κίνηση του αυτόματου PCB Depaneling διαχωριστών PCB β-περικοπών τύπων λεπίδων |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Σκοπός | Γραμμική λεπίδα |
| Δυνατότητα κοπής | 00,3-3,5 mm |
| Ταχύτητα κοπής | λόγω της ικανότητας χειριστών |
| Ονομασία | Κίνηση του αυτόματου PCB Depaneling διαχωριστών PCB β-περικοπών τύπων λεπίδων |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Σκοπός | Γραμμική λεπίδα |
| Δυνατότητα κοπής | 00,3-3,5 mm |
| Ταχύτητα κοπής | λόγω της ικανότητας χειριστών |
| Ονομασία | Κίνηση του αυτόματου PCB Depaneling διαχωριστών PCB β-περικοπών τύπων λεπίδων |
|---|---|
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Σκοπός | Γραμμική λεπίδα |
| Δυνατότητα κοπής | 00,3-3,5 mm |
| Ταχύτητα κοπής | λόγω της ικανότητας χειριστών |
| Ονομασία | Κίνηση του αυτόματου PCB Depaneling διαχωριστών PCB β-περικοπών τύπων λεπίδων |
|---|---|
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Σκοπός | Γραμμική λεπίδα |
| Δυνατότητα κοπής | 00,3-3,5 mm |
| Ταχύτητα κοπής | λόγω της ικανότητας χειριστών |
| Ονομασία | Κίνηση του αυτόματου PCB Depaneling διαχωριστών PCB β-περικοπών τύπων λεπίδων |
|---|---|
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Σκοπός | Γραμμική λεπίδα |
| Δυνατότητα κοπής | 00,3-3,5 mm |
| Ταχύτητα κοπής | λόγω της ικανότητας χειριστών |
| Ονομασία | Κίνηση του αυτόματου PCB Depaneling διαχωριστών PCB β-περικοπών τύπων λεπίδων |
|---|---|
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Σκοπός | Γραμμική λεπίδα |
| Δυνατότητα κοπής | 00,3-3,5 mm |
| Ταχύτητα κοπής | λόγω της ικανότητας χειριστών |