| Μήκος κύματος | 355um |
|---|---|
| Έξοχος | Χαμηλής ισχύος κατανάλωση |
| Λέιζερ | 12/15/17 W |
| Εμπορικό σήμα λέιζερ | Optowave |
| Εξουσία | 220V 380v |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Συνδέστε τον τρόπο | Αρμοί φρεζαρίσματος |
| Πάχος PCB | 0,3-3,5 χλστ |
| Άξονας | KAVO |
| Τέμνουσα ακρίβεια | 0.1mm |
| Δύναμη ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Εργασιακή περιοχή | 460*460mm (πρότυπο) |
| Ναυτιλία | FOB / EXW / DHL |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα λέιζερ | Optowave |
| Ονομασία | Μηχανή δρομολογητών PCB |
|---|---|
| Δάχος PCB | 30,0 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Ονομασία | Χειροκίνητος διαχωριστής PCB |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 460mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κεφάλαιο από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Στέλνοντας τρόπος | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
| Ακρίβεια της κοπής | 00,01 mm |
| Στρίψιμο | 50000 στροφές/λεπτο |
| Ονομασία | Διαχωριστής PCB πολλαπλών διαχωριστών |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| Υλικό για τις λεπίδες | Ατσάλι υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | 9 |
| μορφή λεπίδων | κυκλικές λεπίδες |
| Δύναμη ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Εργασιακή περιοχή | 460*460mm (πρότυπο) |
| Ναυτιλία | FOB / EXW / DHL |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα λέιζερ | Optowave |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB |
|---|---|
| μήκος κοπής PCB | 460 χιλιοστά |
| Ταχύτητα κοπής | 100/200/300/500 mm/s |
| Δυνατότητα κοπής | 00,6-3,5 mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220 β |
| Χτυπήματα | Πυροβολιστική βάρκα με πετσέτα |
|---|---|
| Υλικό πετσέτας τρύπησης | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Μέγεθος συσκευασίας μηχανών | 95 * 85 * 195CM |
| Αύξηση βάρους | 700 κιλά |