| Περιοχή εργασίας | 320*320mm |
|---|---|
| Πίνακας | 2 |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Δάχος PCB | 0,5-3,5mm |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Τύπος | Πνευματικός τύπος |
|---|---|
| Υλικό των λεπίδων | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Υπηρεσία | Υπηρεσία υποστήριξης στο εξωτερικό |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σύνολα/μήνας |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| μορφή λεπίδων | Στρογγυλή λεπίδα |
| Υλικό | Εισαγωγές χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Δρόμος αποστολής | FOB / EXW (Φτιάχνεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| μορφή λεπίδων | Στρογγυλή λεπίδα |
| Υλικό | Εισαγωγές χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Στέλνοντας τρόπος | FOB / EXW (Φτιάχνεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Ονομασία | PCB Depanel |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Προθεσμία πληρωμής | Μετρητά, T / T, paypal, πιστωτική κάρτα |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Μέγιστο μήκος διαχωρισμού PCB | 330 χιλιοστά |
| Μέγιστο μήκος διαχωρισμού PCB | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Ονομασία | PCB Depanel |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Προθεσμία πληρωμής | Μετρητά, T / T, paypal, πιστωτική κάρτα |
| χρόνος παράδοσης | εντός 3 ημερών από την παραλαβή της πληρωμής |
| Διάστημα κοπής | 460 / 700 |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Αλεπούδες | Λεπτές γραμμικές και κυκλικές |
| Μέγεθος κοπής | 460 / 700 |
|---|---|
| Επικαιροποίηση | 1 SET |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Αλεπούδες | Λεπτές γραμμικές και κυκλικές |
| Διάστημα κοπής | 720 |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Λεπίδες | Λεπτές γραμμικές και κυκλικές |
| Ονομασία | Μηχανή κατασκευής PCB δρομολογητών Depaneling ακρίβειας |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| βάρος | 600KGS |
| Δάχος PCB | 00,3-3,5 mm |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |