| Ονομασία του προϊόντος | punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Στέλνοντας τρόπος | ΕΠΙΘΕΣΙΟ |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB με κινητή λεπίδα |
|---|---|
| Δυνατότητα κοπής | Μέγιστο 460 mm |
| Μοντέλο | 00,6-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν ένα έτος |
| Ασφάλεια | Προστασία αισθητήρα |
| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 330 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 0-400 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση του πλεξίματος θα είναι η πρώτη σκέψη. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σετ/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Χειρωνακτικός τύπος |
| Σχήμα λεπίδων | κυκλικές λεπίδες |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220/110V |
|---|---|
| Λειτουργία | Αυτοματοποιημένο |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220mm |
| Το κύκλος ζωών | 70,5 δευτερόλεπτα/κύκλο |
| Αποδόσεις | 8T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220/110V |
|---|---|
| Λειτουργία | Αυτοματοποιημένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | η περίπτωση |
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Μέγεθος του πίνακα | 300~1200 mm (μπορεί να κατασκευαστεί) |
|---|---|
| Μέγεθος | 2105*1662*1716mm |
| Μέγεθος συσκευασίας μηχανών | 95 * 85 * 195CM |
| Υλικό του μοντέλου | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V |
| ΟΝΟΜΑ | Depaneling μηχανή λέιζερ |
|---|---|
| Βάρος | 850KGS |
| Ναυτιλία | FOB / EXW |
| Λέιζερ | ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ εμπορικό σήμα Optowave |
| Δύναμη | 220v 380v |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Τύπος | Αυτόματος τύπος |
| χρόνος παράδοσης | Μέσα σε 7 ημέρες εργασίας |