| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Αριθμός λεπίδων | 16/18 τεμάχια (κατασκευάζονται σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών) |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Υλικό από μπαλάδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός μοντέλου | CWVC-5 |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Τετάρτη | 110-220V |
| Ανώτατο μήκος PCB | 200 χιλιοστά |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Τετάρτη | 110-220V |
| Ανώτατο μήκος PCB | 200 χιλιοστά |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Μήκος χωρισμού | Απεριόριστο |
|---|---|
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | plywoodcase |
| Λεπτομέρειες παράδοσης | μέσα σε 3 ημέρες μετά από επιβεβαιώστε την πληρωμή |
| BALDES | τρία σετ κυκλικής λεπίδας |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σετ / μήνα |
| Punching χρόνος παράδοσης μηχανών | εντός 7 ημερών |
|---|---|
| Συμβάλτε | 8 τόνος |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
| Εξουσιοδότηση προϊόντων | 1 έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Punching χρόνος παράδοσης μηχανών | εντός 7 ημερών |
|---|---|
| Συμβάλτε | 8 τόνος |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
| Εξουσιοδότηση προϊόντων | 1 έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| μορφή λεπίδων | Στρογγυλή λεπίδα |
| Υλικό | Εισαγωγές χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Στέλνοντας τρόπος | FOB / EXW (Φτιάχνεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Διαστάσεις (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| βάρος | 550KGS |
| Όφσετ ύψους | 60~110mm |
| Επανάληψη προσδιορισμού θέσης | 0.001mm |
| Εργασιακή περιοχή άξονα (max) | 680mm*360mm*50mm |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| μορφή λεπίδων | Στρογγυλή λεπίδα |
| Υλικό | Εισαγωγές χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Δρόμος αποστολής | FOB / EXW (Φτιάχνεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Διαστάσεις (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Βάρος | 550KGS |
| Όφσετ ύψους | 60~110mm |
| Επανάληψη προσδιορισμού θέσης | 0.001mm |
| Εργασιακή περιοχή άξονα (max) | 680mm*360mm*50mm |