| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
|---|---|
| Punching δύναμη | 3-30T |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Πίεση αέρα | 00,5-0,7Mpa |
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
|---|---|
| Punching δύναμη | 3-30T |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Πίεση αέρα | 00,5-0,7Mpa |
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
|---|---|
| Punching δύναμη | 3-30T |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Πίεση αέρα | 00,5-0,7Mpa |
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
|---|---|
| Punching δύναμη | 3-30T |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220mm |
| Πίεση αέρα | 00,5-0,7Mpa |
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
|---|---|
| Punching δύναμη | 3-30T |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220mm |
| Πίεση αέρα | 00,5-0,7Mpa |
| Ονομασία | Κίνηση του αυτόματου PCB Depaneling διαχωριστών PCB β-περικοπών τύπων λεπίδων |
|---|---|
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Σκοπός | Γραμμική λεπίδα |
| Δυνατότητα κοπής | 00,3-3,5 mm |
| Ταχύτητα κοπής | λόγω της ικανότητας χειριστών |
| Διαστάσεις (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| βάρος | 550KGS |
| Όφσετ ύψους | 60~110mm |
| Επανάληψη προσδιορισμού θέσης | 0.001mm |
| Εργασιακή περιοχή άξονα (max) | 680mm*360mm*50mm |
| Διαστάσεις (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Βάρος | 550KGS |
| Όφσετ ύψους | 60~110mm |
| Επανάληψη προσδιορισμού θέσης | 0.001mm |
| Εργασιακή περιοχή άξονα (max) | 680mm*360mm*50mm |
| Ονομασία | Κίνηση του αυτόματου PCB Depaneling διαχωριστών PCB β-περικοπών τύπων λεπίδων |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Σκοπός | Γραμμική λεπίδα |
| Δυνατότητα κοπής | 00,3-3,5 mm |
| Ταχύτητα κοπής | λόγω της ικανότητας χειριστών |
| Υλικό | PCB, PCB από αλουμίνιο |
|---|---|
| Οδήγηση | Πνευματικά |
| Ονομασία προϊόντος | PCB Depanelization |
| Σχήμα | Κούρεμα σε V, LED σωλήνα |
| Τρόπος ελέγχου | Μεταλλουργία PCB, Ηλεκτρική |